‘Kush ti bën fotot ty’, ja si i përgjigjet Kejsi, Stresit

  • 25 prill 2020 - 13:19
‘Kush ti bën fotot ty’, ja si i përgjigjet Kejsi, Stresit

Në fillim të muajit që lamë pas Stresi bëri të ditur se gjërat mes tij dhe Keisit ishin rikthyer si dikur.

Çifti i kishte lënë mënjanë mëritë dhe ishin pajtuar me njëri-tjetrin, pas një kohe të gjatë të ndarë.

Reperi tregoi se ata kishin nisur bisedat e zgjatura me orë të tëra në telefon.  

E së fundmi Kejsi ka publikuar një foto  ku shfaqej mbështetur në një Corvette të kuq, por në sy bie komenti i Stresit, që duket me nota xhelozie: “Kush t’i bon fotot ty???”

Por e ka ngrohur përgjigja e partneres së tij, që ja shpreh publikisht dashurinë:”Arkimedi im”.

(Kosova Sot Online)