'Të kesh shpirt të bardhë, siç kam unë është e lindur, thotë Ronela

  • A.P /
  • 13 korrik 2020 - 08:01
'Të kesh shpirt të bardhë, siç kam unë është e lindur, thotë Ronela

Këngëtarja e dashur për publikun Ronela Hajati ashtu si edhe artistët e tjerë, po qëndrojnë të izoluar në shtëpitë  e tyre për shkak të koronavirusit, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Derisa herë pas here nuk harron të postojë ndonjë fotografi edhe nga karantina.

Te kesh shpirt te bardhe eshte e lindur ! (Sic e kam une prsh) ,ti kesh rrobat e bardha ,duhet ti blesh dhe ti lash mire pastaj!, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e postuar.

(Kosova Sot Online)