Çfarë kanë të përbashkët Miki dhe Kimi - kjo është e vërteta

  • 29 prill 2020 - 13:08
Çfarë kanë të përbashkët Miki dhe Kimi - kjo është e vërteta

Ditët e kaluara në karantinë dhe mungesa e aktivitetit fizik e kanë bërë të vetën, që shumë nga këngëtaret shqiptare t'i shtojnë kilogramët, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Edhe këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka shtuar peshë, këtë e ka pohuar edhe ajo vetë në një prononcim për media.

“Jam bërë si Kim Kardashian. Kam shtuar rreth gjashtë kilogramë. Unë po e qes një hap, trupi po i bën dy hapa”, ka deklaruar Braha.

Image
Image

(Kosova Sot Online)