Nëna e Medës ka ditëlindjen, kështu e uroi djali

  • 29 prill 2020 - 12:43
Nëna e Medës ka ditëlindjen, kështu e uroi djali

Në familjen e Medës sot ka festë.

Këngëtari përmes rrjeteve sociale, ka uruar nënën e tij e cila feston ditëlindjen.

Si thujase secili fëmijë, edhe këngëtari u mundua t’i zgjidhte fjalët më të mira për ta uruar personin që e solli në jetë.

‘Urime ditlindjen nana ime te uroj jet te gjat dhe te lumtur pran neve ??????Te duam’ janë fjalët e tij.

Nënën e këngëtarit  e uruan edhe ndjekësit e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime ditlindjen nana ime te uroj jet te gjat dhe te lumtur pran neve ëTe duamë

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

(Kosova Sot Online)