Enca tregon ndryshimin me dhe pa grim, pyet se si duket më bukur

  • 01 maj 2020 - 22:56
Enca tregon ndryshimin me dhe pa grim, pyet se si duket më bukur

Enca Haxhia publikoi një video, ku shfaq ndryshimin që ndodh tek ajo kur grimohet.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja.

Këngëtarja së fundi ka publikuar një video, përmes së cilës tregoi se si duket para se pasi të grimohet.

“Me grim apo natyrale? Votoni”, ka shkruar ajo sipër videos, në të cilën në fokus tek videoja e parë e kishte gjoksin si zakonisht.

Për ndryshe, Enca gjatë këtyre ditëve të pandemisë ka qenë aktive me ‘covera’, duke i argëtuar fansat nga shtëpia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Makeup VS natural? VOTE!

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova sot Online)