Enca i 'çmend' të gjithë me 'tweerk'

  • 10 maj 2020 - 17:47
Enca i  'çmend' të gjithë me 'tweerk'

Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar rëndë me një postim në rrjete sociale.

Saktësisht në Instagram ajo me ndjekësit e ka ndarë një video ku shfaqet duke bërë ‘tweerk’.
Enca duket tejet provokative derisa ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.

  

Këngtarja ka pranuar komente të shumta, edhe nga emra të njohur të estradës.

Nuk kanë munguar komente ngacmuese nga llogaria e Blunt dhe Real 1 në Instagram, e as ai i yllit botëror.

Image

(Kosova Sot Online)