Shkurte Fejza&Hajrush Behluli po shkëlqejnë në Mushtishtin e tyre

  • 18 maj 2020 - 14:18
Shkurte Fejza&Hajrush Behluli po shkëlqejnë në Mushtishtin e tyre

Tash e sa dekada në skenë, qindra koncerte, shumë albume e këngë të cilat ndër vite u pëlqyen, për të mos u harruar kurrë interpretimi magjik i bylbylit të muzikës popullore Shkurte Fejzës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë sot nuk do flasim për ndonjë projekt të ri muzikor, por për çiftin e njohur Shkurte Fejza&Hajrush Behluli që janë model për shoqërinë shqiptare.

Image

Ka mëse një muaj që ata po e shijojnë natyrën e bukur të Mushtishtit të tyre, vendin ku ata u dashuruan për herë të parë, andaj edhe në fotografinë e fundit të realizuar në vendlindje Hari dhe Shkurtja po shkëlqejnë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@hajrushbehluli

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on

(Kosova Sot Online)