Morena Taraku flet për jetën private si rrallëherë, pranon hapur se është në një lidhje

  • 22 maj 2020 - 10:09
Morena Taraku flet për jetën private si rrallëherë, pranon hapur se është në një lidhje

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka pranuar hapur se është në një lidhje. Shkak për këtë janë bërë disa faqe në Instagram që kanë publikuar biseda duke pretenduar se kanë folur me këngëtaren e njohur.

Morena i ka mohuar këto dhe më pas ka pranuar se është në një marrëdhënie. “Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur.

Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Morena duke mos treguar asgjë më shumë mbi partnerin e saj. Kujtojmë se më parë këngëtarja ka qenë e lidhur me miliarderin iranian, Sasha Sobhani.

Image

(Kosova Sot Online)