Capital T zbulon datën dhe orën e lansimit të këngës së re

  • 22 maj 2020 - 15:32
Capital T zbulon datën dhe orën e lansimit të këngës së re

Trim Ademi, reperi i njohur si Capital T ka bërë të ditur datën e lansimit të këngës së re.

Nesër në mesnatë në orën 00:00 do të lansohet projekti i ri i quajtur “Flawless”.

Paralajmërimi është bërë me një pikturë e cila ngre dilema se çfarë do të ketë prapa saj, e ndërlidhur me projektin e ri.

Kënga e re pritet të lansohet me videoklip.

(Kosova Sot Online)