Beatrix del pa të brendshme, për pak sa nuk i del "zogu"

  • 23 maj 2020 - 12:57
Beatrix del pa të brendshme, për pak sa nuk i del

Beatrix Ramosaj njihet për pozat e saj provokative.

Por, kësaj radhe, ajo e ka ‘tepruar’ me paraqitjen e saj.

Këngëtarja në Instagram ka hedhur disa fotografi të reja ku mahniti me pamjen.

E veshur me një fustan të bardhë, bukuroshja në pah ka vënë trupin seksi që ka dhe vërehet fakti se nuk ka as të brendshme veshur e as sytjena.

Foto si këto, u pëlqyen shumë nga ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She has universe in her mind. ë @revolve #revolveme #GOLDENHour

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)