Leonora Jakupi: Urime Fiter Bajrami! Zoti e pranoftë agjërimin dhe lutjet tona

  • 24 maj 2020 - 18:14
Leonora Jakupi: Urime Fiter Bajrami! Zoti e pranoftë agjërimin dhe lutjet tona

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi, me rastin e Fitër Bajramit, i ka uruar të gjithë besimtarët e besimit myslimanë duke ju uruar shëndet në familjet e tyre, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Urime Fiter Bajrami! Zoti e pranoftë agjërimin dhe lutjet tona. Shëndet e të mira për ju dhe familjet e juaja!, ka shkruar Leonora.

Kujtojmë se sonte ajo do të këndojë në Skenderaj, në një koncert të organizuar nga Komuna, ku natyrisht atmosfera do të ndizet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime Fiter Bajrami! Zoti e pranofte agjerimin dhe lutjet tona. Shendet e te mira per ju dhe familjet e juaja!

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on


(Kosova Sot Online)