Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë nga dushi

  • 28 maj 2020 - 16:29
Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë nga dushi

Linda Halimi ka pozuar me bikini para pasqyrës, e sapo dalë nga dushi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Linda Halimi i ka befasuar sërish ndjekësit e saj.

Me format trupore që ka arritur dhe pamjen pa grim e sapo dalë nga dushi, Linda nuk kishte se si të mos binte në sy.

Ajo këtë foto e ka ndarë me ndjekësit në Instagram derisa ka provokuar me pozën.

Gjatë kësj periudhe të pandemisë ajo ka qenë aktive duke punuar.

(Kosova Sot Online)