Lart e poshtë po thuhet se Kourtney Kardashian u bë arsyeja e ndarjes së Scott dhe -s, por a është e vërtetë?

  • 30 maj 2020 - 14:40
Lart e poshtë po thuhet se Kourtney Kardashian u bë arsyeja e ndarjes së Scott dhe  -s, por a është e vërtetë?

Së fundmi, “E!News” ka konfirmuar fundin e marrëdhënies 3-vjeçare të Scott Disick dhe Sofia Richie-t.

Prej disa ditësh në media po qarkullonin lajmet se Scott Disick dhe Sofia Richie po pësonin një krizë dhe duket se gjithçka ka qenë e vërtetë.

Sipas medias së huaj, megjithëse janë ndarë ata vazhdojnë të kenë kontakt me njëri-tjetrin.

Mësohet se ishte Sofia ajo që e ka kërkuar ndarjen, duke parë gjendjen e rënduar emocionale të partnerit të saj. Duke qenë se kohët e fundit ai nuk po shfaqej i qëndrueshëm emocionalisht dhe karantina bëri të vetën, Sofia e ka parë këtë si një zgjidhje për t’i dhënë Scott-it më shumë kohë të merret me veten.

Mirëpo, burime për “Us Weekly” kanë treguar se në fakt arsyeja e vërtetë e ndarjes është ish-i i Scott, Kourtney Kardashian.

“Scott do të vazhdojë të jetë gjithmonë i dashuruar me Kourtney-n dhe kjo është diçka me të cilën Sofia është përballur që para se të bënte gjërat serioze me të.”- janë shprehur burimet pranë dyshes.

Ata tregojnë se Scott është më i përkushtuar tek familja e tij sesa tek Sofia, ndaj marrëdhënia s’kishte si të shkonte ndryshe.

Megjithatë, asnjëri nuk ka folur ende publikisht për ndarjen dhe arsyet e ndarjes vazhdojnë të mbeten aludime.

(Kosova Sot Online)