Me të pasme bombastike dhe gjoks shpërthyes, tifozja e Juventusit i “vë flakën” rrjeteve sociale

  • 30 maj 2020 - 15:41
Me të pasme bombastike dhe gjoks shpërthyes, tifozja e Juventusit i “vë flakën” rrjeteve sociale

Fama e modeles Eva Padlok u rrit së tepërmi gjatë kohës kur bukuroshja u bë pjesë e Moto GP, duke qenë një prej “ombrellina”-ve më seksi. 

35-vjeçarja spanjolle, përveç botës së motorëve, është e lidhur ngushtë edhe me futbollin, teksa njihet si një tifoze e zjarrtë e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.

Modelja nga Katalunja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë për ndjekësit e saj në “Instagram”, disa foto vërtetë provokuese, ku dallohet qartë fiziku i saj perfekt.

(Kosova Sot Online)