Vanessa Hudgens me maskë pozon nga Los Angeles

  • 31 maj 2020 - 17:34
Vanessa Hudgens me maskë pozon nga Los Angeles

Ajo ka qenë në karantinë në shtëpinë e saj në Los Angeles me qenin e saj të dashur, Darla, që kur COVID-19 është përhapur si pandemi në muajin mars.

Dhe të shtunën, rreth dhjetë javë, Vanessa Hudgens mori një pushim nga vetë-izolimi për të vizituar një mik dhe u ndal në treg në lagjen Los Feliz për disa furnizime.Ylli i “High School Musical”, 31-vjeçare, vuri në pah linjat e tonifikuara në një veshje sportive.

Gjatë kthimit për në shtëpi, Hudgens kishte veshur një triko të zezë dhe një kapelë bejsbolli të së njëjtës ngjyrë.

Dhe me rreziqet e coronavirusit ende në vazhdim, aktorja iu përmbajt udhëzimeve të zyrtarëve shëndetësorë për të vënë një maskë mbrojtëse.

Gjatë këtyre muajve të fundit, Vanessa është drejtuar te mediat sociale për ta mbajtur veten të argëtuar ndërsa ishte në shtëpi.

Image

(Kosova Sot Online)