Ganimetja e uron renë: Jam krenare me nusen e djalit tim

  • 02 qershor 2020 - 13:44
Ganimetja e uron renë: Jam krenare me nusen e djalit tim

Këngëtarja e njohur Ganimete Jashanica përmes llogarisë së saj sociale e ka uruar renë e saj në Amerikë me rastin e ditëlindjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja ka thurur fjalë miradije për nusen e djalit të saj...

Jam krenare me nusen e djalit tim, urime ditëlindja dhe ti deshiroj të gjitha të mirat në jetë, e ka uruar këngëtarja.

Image

(Kosova Sot Online)