6 mënyrat se si Rita Ora po e përballon vetizolimin

  • 03 qershor 2020 - 17:52
6 mënyrat se si Rita Ora po e përballon vetizolimin

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën. Intervista e fundit ka qenë me këngëtaren e njohur Rita Ora, e cila ka listuar 6 mënyrat e saj.

“Shëndeti mendor është aq i rëndësishëm për mua, veçanërisht pasi nëna ime aktualisht po punon në vijën e parë me NHS. Më ka bërë të pauzojë dhe të kujtoj se sa jeta e brishtë mund të jetë dhe sakrificat që njerëzit po bëjnë çdo ditë”, u shpreh këngëtarja për “Vogue”.

Unë kam kaluar kohë në studion time

Po eksploroj mikologjinë

Kam lexuar shumë

Po eksperimentoj me grim

Po kaloj kohë në fshat

Po fle shumë gjumë

(Kosova Sot Online)