Ish-partnerja e Ronaldos nuk përmbahet, Irina Shayk pozon me rroba të tejdukshme dhe shfaq pjesët intime

  • 04 qershor 2020 - 10:50
Ish-partnerja e Ronaldos nuk përmbahet, Irina Shayk pozon me rroba të tejdukshme dhe shfaq pjesët intime

Irina Shajk njihet për format e saj të përkryera, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ekspozojë shpesh në rrjetet sociale.

E njohur për lidhjen me yllin e Juventusitm Kristiano Rionaldo në të kaluarën, bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit, për një markë italiane rrobash.

Së fundmi Irina Shajk, ka pozuar me rroba banje, të cilat janë të tejdukshme dhe duket vendet e saj intime.

Kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa ka pasur edhe reagime të shumta, duke ditur për popullaritetin e madh që ka bukuroshja.

(Kosova Sot Online)