E pyesin se ç’mendim ka për Tunën dhe Ylli Limanin, “Ova” i surprizon të gjithë me përgjigjen e saj

  • 05 qershor 2020 - 22:38
E pyesin se ç’mendim ka për Tunën dhe Ylli Limanin, “Ova” i surprizon të gjithë me përgjigjen e saj

Disa javë më parë, aktorja protagoniste në filmin ‘Mrekullia në qelinë numër 7”, Nisa Sofiya Aksongur, ose e njohur ndryshe nga ndjekësit si Ova, tregoi publikisht pëlqimin e saj ndaj këngës së këngëtarëve të njohur shqiptarë, ‘A don hala’ nga Tuna dhe Ylli Limani.

Pas këtij momenti Sejdiu u shpreh mjaft e lumtur dhe tregoi se një ditë nëse do mundej do t’ia këndonte të gjithë albumin nga afër. Ndërsa së fundmi e pyetur nga një prej ndjekësve se çfarë mendimi ka e vogla për dyshen e artistëve, ajo ka pohuar se i do shumë.

Në një intervistë të dhënë më parë, aktorja e vogël ka pohuar se i pëlqen shumë Shqipëria dhe se do donte shumë ta vizitonte në një moment.

(Kosova Sot Online)