Enca Haxhia jep datën e këngës së re

  • 09 qershor 2020 - 15:26
Enca Haxhia jep datën e këngës së re

Enca Haxhia më në fund zbuloi datën e këngës së re.

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Ku mete”.

Pritjes së fansave të Encës po u vjen fundi, ngase këngëtarja njoftoi se projekti i saj do të publikohet nesër (e mërkure).

Ajo publikoi një video, në të cilën kishte ekspozuar shumë gjoksin dhe shkruan “NESER /  17:00 “KU METE” PREMIERE  @maxproductional @oster4000“.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë Enca Haxhia, e cila kohët e fundit ka sjellë vazhdimisht pamje nga prapaskenat e klipit. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NESER / TOMORROW 17:00 “KU METE” PREMIERE ë @maxproductional @oster4000

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)