Getinjo sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

  • 13 qershor 2020 - 10:40
Getinjo sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Getinjo me rastin e ditëlindjes tregon se çfarë ka vendosur të bëjë këtë vit.

Këngëtari me këtë datë feston ditëlindjen, ai sot mbush plot 29 vjet jetë.

Me rastin e ditëlindjes, reperi pas mesnatës publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku thotë disa fjalë rreth asaj se çfarë do të bëjë nga tani.

Getinjo falënderon Zotin dhe familjen për këto vite, ai thotë se vitet e fundit ka jetuar pa rregulla, andaj tani ka vendosur t’i për përkushtohet më shumë vetes dhe profesionit.

“HBD to me ok ë 29’ //Sot u bonen 29 vjet plot jete!
Faleminderit Zotit dhe familjes!
Un n’kto vitet e fundit kom jetu pa rregulla,pa plan diqysh hiq sma ka nij per kurgjo! N’kete vit kom vendos me ndryshu shum sene te vetja,me punu ma shum me veten mu largu pak prej jetes “CHILL NONSTOP” dhe gjithashtu mi kushtu rendesi shum ma shum profesionit tem MUZIKES! Ju duaë”, shkruan reperi.

Artisti pranoi urime të shumta nga ndjekësit dhe kolegët e tij, të cilët ia uronin më të mirat për ditëlindje.

(Kosova Sot Online)