Albina mbreslënëse me këngën e re 'Na qeli prapë thana'

  • A.P /
  • 21 qershor 2020 - 12:18
Albina mbreslënëse me këngën e re 'Na qeli prapë thana'

Me origjinalitetin që e karakterizon dhe vokalin potent që e zotëron, për publikun e saj të dashur, këngëtarja e njohur Albina Kelmendi ka publikuar projektin e tretë më radhë brenda muajit Qershor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Na qeli prapë thana", mban titullin kënga më e re, e cila siç e ka potencuar edhe vetë është këngë shpirti.

Ky është vetëm fillimi, pasi nga Albina priten edhe shumë këngë tjera gjatë muajve në vijim...

Dëgjim të këndshëm...

 

(Kosova Sot Online)