U bë 48 vjeçare, kaq tërheqëse duket motra e Albëries

  • E.K /
  • 23 qershor 2020 - 16:20
U bë 48 vjeçare, kaq tërheqëse duket motra e Albëries

Krahas emrit të motrës dhe fëmijëve, u bë e njohur.

Antigona Ramosaj ka festuar ditëlindjen dhe është bërë 48 vjeçe.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të hapur të këmbët dhe dukej shumë seksi.

Antigona u shpreh e lumtur për gjithë jetën e saj dhe të mirat që ka arritur deri sot.

(Kosova Sot Online)