Gjyste Vulaj zhvishet topless provokon ndjekësit, dhe shijon rrezet e diellit

  • G.G /
  • 25 qershor 2020 - 14:38
Gjyste Vulaj zhvishet topless provokon ndjekësit, dhe shijon rrezet e diellit

Gjyste Vulaj po shijon pushimet në Lumin e Bunës.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit momente teksa relaksohet duke marrë rreze dielli.

Gjyste e shtrirë në rërë publikoi një video topless ku i bie në sy gjoksi i saj.

Këngëtarja u mundua të mbronte modestinë me duar, por përsëri zbuloi më shumë se ç’duhej.

Gjyste njihet për guximin e saj dhe nuk e ka problem të vërë në pah asetet e saj bombastike.

Këngëtarja dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në video, ndërsa duket sikur koha është ndalur për të.

Ajo ka ruajtur linjat e saj trupore dhe ka një trup për tu pasur zili.

(Kosova Sot Online)