Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

  • E.K /
  • 30 qershor 2020 - 18:54
 Publikohet bashkëpunimi i Getit dhe Majk për këtë verë

Dyshja Geti dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e radhës, sjellin këngën me titullin ‘Je t’aime’.

Edhe kjo këngë vjen me ritme shumë verore, për muzikën e të cilës është përkujdesur Alandy, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë reperët.

Këngën e kanë publikuar me videoklip në Youtube ndërsa e kanë titulluar ‘Zhytem’.

Kënga e fundit në të cilën dyshja kanë bashkëpunuar është hiti i verës së kaluar, Malena.

(Kosova Sot Online)