Era bëhet sërish bjonde, kështu duket pas ndryshimit të fundit

  • E.K /
  • 30 qershor 2020 - 22:22
Era bëhet sërish bjonde, kështu duket pas ndryshimit të fundit

Këngëtarja Era Istrefi njihet si e guximshme për eksperimentim në dukje për paraqitjet publike.

Artistja, muajt e fundit kishte bërë flokët me ngjyrë portokalli, ndërsa së fundi vendosi të ndryshojë përsëri.

Ajo është kthyer sërish në bjonde dhe këtë e tregoi përmes një videoje ku shfaqet me flokë dredha dhe dukej për mrekulli.

Era gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur se është larguar nga Kosova, por nuk preferoi ta tregonte destinacionin.

Pritet që këgëtarja së shpejti të rikthehet me projekte të reja muzikore. 

(Kosova Sot Online)