Kylie Jenner pozon si kurrë më parë - reklamon diçka që asaj i pëlqen

  • A.P /
  • 02 korrik 2020 - 08:15
Kylie Jenner pozon si kurrë më parë - reklamon diçka që asaj i pëlqen

Ylli i njohur televiziv dhe personazhi i famshëm i rrjeteve sociale, Kylie Jenner, njihet për paraqitjet e saj gjithnjë plot stil e shije.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e fundit, ku shihet duke reklamuar blerjet e saj të fundit të markës luksoze Louis Vuitton.Ajo shihet e veshur plot stil e shije, derisa ka marrë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj.

Kujtojmë që ajo është një nga personazhet më të ndjekura në Instagram, me mbi 183 milionë ndjekës. 

Image

(Kosova Sot Online)