Dhurata Dorën se ndal as pandemia shkoi në Spanjë për pushime

  • G.G /
  • 06 korrik 2020 - 11:48
Dhurata Dorën se ndal as pandemia shkoi në Spanjë për pushime

Dhurata Dora ka shkuar në pushime.

Por, përpos këtij fakti, përmes rrjeteve sociale, Dhurata Dora tregoi edhe diçka tjetër.

Kështu merr rreze dielli modelja shqiptare

Ajo ka vendosur që ta ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

Këngëtarja këtë e bëri derisa ndodhet me pushime në Spanjë, atje ku edhe po e shijon suksesin e projekteve të reja muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tranquillo baby ë

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

(Kosova Sot Online)