Andini feston ditëlindjen - kështu e uron Leonora

  • A.P /
  • 06 korrik 2020 - 13:01
Andini feston ditëlindjen - kështu e uron Leonora

Producenti dhe këngëtari i njohur Andin Randobrava sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Randobrava sot feston ditëlindjen, e në mesin e shumë urimeve, natyrisht se nuk ka munguar as urimi i këngëtares së njohur Leonora Poloskës - bashkëshortes së tij, e cila ka shkruar: Urime ditêlindjen Andin(babi)...të don Nora dhe Doki...

Image


(Kosova Sot Online)