Irina Shayk tejet e ‘nxehtë’, fillon pushimet verore

  • 07 korrik 2020 - 20:50
Irina Shayk tejet e ‘nxehtë’, fillon pushimet verore

Irina Shayk është një modele me prejardhje ruse e cila gëzon famë botërore.

Irina me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj.



Ajo madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo përsëri ka marrë vëmendjen e publikut e të mediave rozë me fotografinë e fundit që e ka publikuar, duke bërë me dije që i ka filluar pushimet e verës madje duke u shfaqur mjaft e ‘nxehtë’.

Kujtojmë që Irina ishte e dashura e futbollistit të njohur portugez Cristiano Ronaldo.

(Kosova Sot Online)