Mos vallë Getinjo sapo konfirmoi lidhjen e tij me vajzën nga Tirana?

  • G.G /
  • 10 korrik 2020 - 10:02
Mos vallë Getinjo sapo konfirmoi lidhjen e tij me vajzën nga Tirana?

Getinjo është rikthyer në muzikë së fundmi me projektin e tij më të ri “P9”. Megjithatë së fundmi vëmendjen e ka rrëmbyer një ‘Instastory’ që ka publikuar reperi.

Ai ka ripostuar përgjigjen e një vajze nga Tirana të quajtur Ilda, e cila i kthehet duke i thënë “E dimë”, dikujt që i thotë se shkon shumë me Getinjon dhe janë si rrusha.

Reagimi i reperit i ka bërë të gjithë të mendojnë se në këtë mënyrê ai po konfirmon lidhjen e tij me vajzën bionde. Megjithatë nëse është vërtet kështu do na duhet të presim për një tjetër reagim nga reperi.

(Kosova Sot Online)