Mirënjohëse për çdo gjë që ka, Diva e muzikës Adelina Ismaili shkruan këto fjalë për bashkëshortin

  • G.G /
  • 11 korrik 2020 - 10:21
Mirënjohëse për çdo gjë që ka, Diva e muzikës Adelina Ismaili shkruan këto fjalë për bashkëshortin

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismali ka ndarë së fundmi një moment pranë bashkëshortit të saj duke shprehur dhe mirënjohjen për çdo gjë që ka deri më tani në jetë.

“Faleminderit zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën më ke bekuar, familjen time, miqtë e mirë pafund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniqi”, ka shkruar Adelina ku duket se po shijon drekën me njeriun më të dashur të saj.
Fansat e Ismailit kanë lënë komente nga më të ndryshmet duke e komplimentuar këngëtaren për familjen e saj e duke i theksuar se duhet të ndajë më shpesh momente si këto në rrjetet e saj sociale.

(Kosova Sot Online)