Enca solli një tjetër trend në ‘look’ dhe shumë shpejt mund ta shohim tek të gjitha vajzat

  • G.G /
  • 13 korrik 2020 - 11:05
Enca solli një tjetër trend në ‘look’ dhe shumë shpejt mund ta shohim tek të gjitha vajzat

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me ‘look-un’ e saj dhe pamjen ekstravagante. Disa kohë më parë, ajo u shfaq me flokë gërsheta dhe më pas shumë vajza të showbiz-it e realizuan si ‘look’.

Ndërsa tani Enca ka vendosur të ndryshojë sërish pamjen.

Ajo i ka bërë flokët bisht të gjatë, duke vendosur fije bionde dhe duke i ndarë me llastiqe. Nuk dihet nëse ky ‘look’ është realizuar për ndonjë projekt të Encës, megjithatë duhet thënë se i shkon mjaft.

(Kosova Sot Online)