Një hit në ardhje, JLo dhe Maluma po vijnë me duet

  • G.G /
  • 13 korrik 2020 - 12:09
Një hit në ardhje, JLo dhe Maluma po vijnë me duet

Dy emrat e njohur në botë, Jennifer Lopez dhe Maluma janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjetit social Instagram, në të cilën ajo ka pozuar së bashku me këngëtarin Maluma.

Dyshja janë shfaqur me shumë stil në imazhet e postuara.

Kujtojmë se J.LO ka qenë duke u izoluar së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, për shkak të pandemisë COVID-19.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë Pase lo que pase ‘toy pa’ ti ... ë Are you ready? ë @Maluma ë

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

(Kosova Sot Online)