Patris uron Tunën me fjalët romantike dhe hedh poshtë thashethemet për ndarje

  • G.G /
  • 14 korrik 2020 - 13:12
Patris uron Tunën me fjalët romantike dhe hedh poshtë thashethemet për ndarje

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu feston 35-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimesh nga miq e fansa, vëmendjen e ka marrë ai i partnerit të saj, Patris Berisha. Dyshja është përfolur shpesh për ndarje, por me fjalët romantike që Patris ka zgjedhur në këtë ditë të veçantë i ka vënë kapakun këtyre thashethemve. “Urime shpirt! I bofsh edhe 100 qishtu, veç tu u puthë me mu”, shkruan ai.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali të quajtur Tian.

(Kosova Sot Online)