Biznesmeni turk i dashuruar kokë e këmbë me Genta Ismajlin, ja gjesti që bën për këngëtaren

  • G.G /
  • 14 korrik 2020 - 15:25
Biznesmeni turk i dashuruar kokë e këmbë me Genta Ismajlin, ja gjesti që bën për këngëtaren

Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Usta janë çifti më i komentuar në mediat shqiptare rozë.

Këngëtarja dhe Usta janë të pandashëm nga njëri-tjetrin dhe duken shumë të dashuruar.

Dhe biznesmeni turk ka treguar që është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin me anë të një tatuazhi të bërë në krahë.

Usta ka gdhendur në trup emrin e këngëtares shqiptare.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.

(Kosova Sot Online)