Enca pozon dhe kështu, s’ka hiç marre

  • A.P /
  • 19 korrik 2020 - 08:52
Enca pozon dhe kështu, s’ka hiç marre

Ndonëse nuk shquhet për ndonjë projekt të veçantë muzikor, Enca Haxhia vazhdon të mos ndalet së provokuari.

Këngëtarja nga Shqipëria, kërkon doemos të jetë në qendër të vëmendjes,

Edhe në paraqitjen e radhës ajo ka nxjerrë në pah asetet e saj pa fije turpi.

Enca më mirë është të fokusohet tek ndonjë këngë artistike, se sa tek këto poza kaq të pahijshme! 

Image

(Kosova Sot Online)