Albana Bilalli festojë ditëlindjen përplotë hare

  • A.P /
  • 28 korrik 2020 - 21:50
Albana Bilalli festojë ditëlindjen përplotë hare

Këngëtarja e njohur e muzikës live Albana Bilalli, këtë muaj  ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

{481704/}

Albana festojë ditëlindjen më në formë se kurrë, e rrethuar me dy fëmijët e saj, bashkëshortin dhe familjen e ngushtë, pa harruar edhe shumë mesazhe që pranoj në inboksin e saj nga shoqëria.

Me këtë rast, ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunshine#and me#:)

A post shared by Albana (@albana.bee) on

(Kosova Sot Online)