Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund!

  • E.K /
  • 01 gusht 2020 - 11:52
Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund!

Arilena Ara është ndër këngëtarët më të njohur në vend, ku ka bërë për vete adhurues të shumtë.

Me thjeshtësinë e saj, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi postoi një imazh ku shihet në det, e si gjithmonë po dukej atraktive.

Që në fillim të publikimit, fotografia mori pëlqime e komente të shumta.

(Kosova Sot Online)