Lopez e bukur edhe pa fije grimi

  • A.P /
  • 02 gusht 2020 - 17:46
Lopez e bukur edhe pa fije grimi

Jemi mësuar të shohim këngëtaren nga Puerto Rico, duke publikuar imazhe ku vë në fokus asetet e saj trupore, por kësaj radhe ajo na ka befasuar.

Këngëtarja 51-vjeçare, ka ndarë një imazh ku shihet pa asnjë pik grim, dhe përkundër moshës që ka lëkura e saj është për tu admiruar.

“Mirëmëngjesi të gjithë, fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez në foton e ndarë.

Image

(Kosova Sot Online)