Digjeni ta shihni Encën live duke bërë vallëzim - E ka një kusht për t'ua plotësuar dëshirën

  • A.P /
  • 03 gusht 2020 - 23:00
Digjeni ta shihni Encën live duke bërë vallëzim - E ka një kusht për t'ua plotësuar dëshirën

Së fundi Enca Haxhia dhe Don Xhoni kanë lansuar këngën e re.

Bëhet fjalë për “Break Down”, e cila është publikuar para 4 ditë, por deri më tani ka arritur mbi 3 milionë shikime.

Tani ajo thotë se nëse bëhen 5 milionë shikime brenda javës, ajo do të bëjë vallëzimin “e çmendur” si në klip, gjatë shfaqjes së ardhshme.

(Kosova Sot Online)