Elona feston ditëlindjen - ja sa vite i mbushë

  • A.P /
  • 08 gusht 2020 - 12:17
Elona feston ditëlindjen - ja sa vite i mbushë

Për këngëtaren e njohur Elona Leka sot është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Onl;ine".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbushë plotë 38 pranvera.

Me këtë rast urime edhe nga ne, shëndet e gjitha të mirat.

Image

(Kosova Sot Online)