Arbenita shfaqet atraktive në fotosensionin e fundit

  • E.K /
  • 09 gusht 2020 - 12:55
Arbenita shfaqet atraktive në fotosensionin e fundit

Modelja dhe blogerja e njohur, Arbenita Ismajli ka publikuar disa fotografi nga fotosensioni i saj i fundit.

Arbenita duket mjaft atraktive në dy fustane, derisa ka treguar se ajo është duke punuar.

Arbenita duket se fare nuk e ka problem të ndajë detaje të tilla me ndjekësit në Instagram.

Arbenita Ismajli

Ndryshe, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

(Kosova Sot Online)