Publikohet kënga e Azet me Mozzik

  • E.K /
  • 11 gusht 2020 - 10:40
Publikohet kënga e Azet me Mozzik

Azet dhe Mozzik kanë publikuar një këngë të përbashkët.

Dyshja Azet e Mozzik janë bërë bashkë për një remix të këngës ‘Xhep’, të cilën Azet e ka publikuar pak ditë më parë.

Kënga është publikuar në kanalin e Azet në Youtube, me një video të veçantë ndërsa duket se është pjesë e albumit të reperit shqiptar të famshëm e të suksesshëm në Gjermani, që pritet të dalë së shpejti.

(Kosova Sot ONline)