Pas Leonores martohet edhe Dafina Zeqiri - ja çfarë i shkruan burri

  • A.P /
  • 12 gusht 2020 - 18:28
Pas Leonores martohet edhe Dafina Zeqiri - ja çfarë i shkruan burri

Dafina Zeqiri ka hutuar të gjithë gjatë ditës së sotme, kur ka postuar një fotografi ku shihet si një nuse shqiptare, por moderne, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë që ka postuar më herët në profilin e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan nusërie dhe një vello të kuqe në kokë, që i mbulon fytyrën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Fotoja nuk është shoqëruar nga ndonjë postim ose shpjegim.

Gjithashtu ajo që tërhoqi vëmendjen ishte dhe komenti që DJ Geek i cili ka komentuar: “Nusja më e bukur”, ndërsa Dafina i është përgjigjur me ikonën e një çift.

Image

(Kosova Sot Online)