Adelina Tahiri pa fije kompleksi, zbulon trupin me strija në bikini

  • G.G /
  • 02 September 2020 - 13:11
Adelina Tahiri pa fije kompleksi, zbulon trupin me strija në bikini

Adelina Tahiri po ndan foto në bikini dhe zbulon barkun jo perfekt por real nga lindja.

Këngëtarja Adelina Tahiri po shijon pushimet në bregdet në këo ditët e fundit të verës. E këngëtarja vazhdimisht po poston fotrografi duke ndarë me ndjekësit e saj momentet nga këto pushime si dhe fotot me bikini nga më të ndryshme dhe të modës më të fundit.

Adelina shfaq trupin e saj të rrezitur ndërsa duket se nuk e ka aspak problem ta tregojë trupin ashtu siç e ka, pa ndërhyrë në të me efekte të ndryshme që përdoruesit e Instagramit përdorin.

Këngëtarja shfaqet si një nënë krenare me barkun që i ka ndryshuar nga lindja dhe strijat në këmbë që i rrinë për mrekulli, 

Këngëtarja nga Maqedonia ka befasuar të gjithë kur ka filluar të shfaqet me trupin në super formë shumë pak kohë nga lindja e djalit, trup për të cilin ajo ka punuar shumë.

Gjithmonë me shumë stil dhe elegante, Adelina po shijon ditët si nënë dhe një grua që nuk ka nevojë për ndërhyrje në trupin e saj të përsosur kështu si është.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @ana_brands

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)