Bëhuni gati: Rovena Stefa po vjen me këngën e re 'Le të thyhen gotat'

  • A.P /
  • 24 November 2020 - 19:40
Bëhuni gati: Rovena Stefa po vjen me këngën e re 'Le të thyhen gotat'

Ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Stefa, po vjen me projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes llogarisë së saj sociale në Instagram.

Kënga titullohet "Le të thyhen gotat", dhe është një baladë e mrekullueshme.

Një gjë është e sigurt se me këtë paraqitje që aktualisht jeni duke e parë Rovi ka shkëlqyer e veshur me ngjyrën e kuqe të zjarrtë përplot elegancë.

 

(Kosova Sot Online)