Jonida Maliqi vjen me një ndryshim në pamje

  • E.K /
  • 01 maj 2021 - 09:40
Jonida Maliqi vjen me një ndryshim në pamje

Jonida Maliqi njihet për ndryshimet e tepërta në stilin e saj unik.

Së fundmi, ajo ka ndryshuar modelin e flokëve, me të cilin ka ndryshuar tërësisht pamje, sa mezi njihet.

Me flokë të shkurtër dhe me një grim të rëndë, Jonida duket shumë ndryshe por bukur.

(Kosova Sot Online)