Kejvina pozon sërish në bikini, kaq tërheqëse nuk e keni parë

  • A.P /
  • 29 korrik 2021 - 19:40
Kejvina pozon sërish në bikini, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 748 mijë ndjekës, modelja merr vëmendjen sa herë që publikon fotografi.

Dhe tani kur jemi në sezonin e verës dominojnë pozat me bikini që vënë në pah format e bukuroshes.

Image

(Kosova Sot Online)