Besa Kokëdhima i reagon Edi Ramës: Të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën

  • A.P /
  • 30 korrik 2021 - 15:30
Besa Kokëdhima i reagon Edi Ramës: Të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën

Ajo ka bërë një reagim në rrjete sociale.

Pas marrëveshjes së nënshkruar në Shkup mes Maqedonisë së Veriut, Serbisë dhe Shqipërisë për iniciativën e quajtur tashmë ‘Open Balkan’, ajo iu ka drejtuar kryeministrin Edi Rama, duke shkruar se po vendos trarë me Kosovën, e po lidh marrëveshje me Serbinë.

“Trarë me Kosovë e Mini-schengen me Serbinë, ose thënë të ndryshe, të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën”, ka shkruar këngëtarja.

Image

(Kosova Sot Online)